Öneriler

İnsan berberi nedir?

By 10 Kasım 2019 No Comments

İnsan berberliği, dolu bir felsefeye oturtulmaya çalışıldığında her zaman ayrıştırıcı olacaktır. Birilerini hep bir yerlerden çıkarmak bölmek zorunda bırakır. Bir motto vererek kimseyi dışarıda tutmamaya gayret etmekteyiz. Bu nedenle biz şu motto ile karşınızdayız diyemiyoruz. İnsanların saçlarının kesilemediğini görerek mesleki olarak kesime gereken değer verilmemekle birlikte daha farklı popülasyonlar ortaya çıkmaktadır.

Bu segmentasyon süreci insanların saç kesimine kolayca ulaşabilir olmasını engellemektedir.

Ulaşılabilirliğin zor olması insanların saçlarını kesme sıklığını düşürmekte ve beraberinde hayatında iki üç kez kestirilen saçın sağlıklı bir görünümde olması ihtimalini de düşürmektedir.

İnsan berberi olarak insanlara ulaşılabilirliğin o kadar da zor olmadığını ve hayal ettikleri saçlara ulaşabilecekleri fırsatı sunmaktayız.

İnsan Berberi Konsepti

Meslektaşlarımızın alışılagelmiş müşteri yaklaşımlarını biz kendimizce daha farklı açılardan bakarak ilerledik.

Yaptığımız işi o an içerisinde insanların kendilerini daha iyi hissedebilecekleri, içeriye girdiklerinde dükkanda kendilerinden bir parça bulabilecekleri ve bu deneyimi yaşadıktan sonra da hayatlarında değişimin dönüşümün olacağı bir sürece dönüştürmek istedik ve bu fikirle ilerliyoruz.

İnsanların, ” olur mu öyle şey? Hem kadın hem erkek(!) aynı yerde mi tıraş oluyorlar?” söylemlerine

Evet, Hallak yaptı ve bu gibi oluşumlarına olduğunu göstermekteyiz.

Hayatımız boyunca bize öğretilen her şeyi, nasıl süzgeçten geçirmeden kabul etmememiz gerekiyorsa bazı seçimlerimizde de bu böyledir. Berberinizin seçerken de bu böyledir.

Öğretilenlerin altında ezilmemek baskılanmamak, tıkanmamak için seçimlerimizi kendimiz yapmalıyız. Buradan çıkacak olan da yine kendimiziz.

Hallak hayatın gerçek noktası.

Leave a Reply