Berberine ihtiyaç olmadan, saçın kendi doğal halinde kullanılmasının çılgın bir yöntemidir. Bu çılgınlığı herkese bulaştırmayı ilke edinen İnsan Berberi, her gün onlarca insana Laper’i kazandırmak istiyor!

Laper’in permadan farkı nedir?

Laper’in permadan farkı, daha kalın dalgalar ve kullanım süresidir.(2-3 ay)

Laper’in boyalı saçlardaki etkisi nedir?

Laper, balyaj, ombre, ışıltı gibi açıcı ile yapılan işlemler sonrası yapılamaz. Son 2 sene içerisinde saçınıza açıcı değmemiş olması gerekiyor. Düzleştirici, maşa ve fön gibi işlemleri kullanan saçlara Laper yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

Laper hangi saça yapılır?

Laper’i doğal saçlara tavsiye ediyoruz. Saçını doğal haliyle kullanmaya meyilli kişilerde daha memnun edici sonuçlar elde edilir.

Laper’in kullanım şekli ve bakımı nasıldır?

Öncelikle haftada 1 defa, maksimum 2 defa yıkanması gerekir. Daha fazla yıkamalarda Laper etkisini kaybeder ve dağınık bir görüntü oluşturabilir. Yıkama sonrası geniş tarakla taranıp, Laper belirginleştirici ürünler kulanılmalıdır.

Biz Curl Bulding Serum kullanıyoruz. Ürünü kulladıktan sonra kendi halinde kuruyabilir, güneşte elinizle kurutabilir, aceleniz var ise fön makinesine vigo başlığı takarak yavaşca dairesel hareketlerle kurutabilirsiniz.

Leave a Reply